Gamboç - Elbise Kılıfı

Gamboç

Toptan Gamboç Modelleri

Gamboç ve elbise kılıfı modelleri, markaların reklam sürecini başarılı bir şekilde yürütüyor ve ayrıca müşterilerinize de büyük bir kolaylık. Eğer sizler de markanızın bilinirliği için asla sona ermeyecek bir pazarlama süreci başlatmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek markanızı yansıtan gamboç ve elbise kılıfı modellerine sahip olabilirsiniz.

Markanızı En İyi Şekilde Temsil Ediyoruz

Markamız tarafından üretilen gamboç ve elbise kılıfı bez çanta modelleri, doğrudan sizden gelen yönergelere uygun olarak üretiliyor. Modellerimizin üretiminde birinci sınıf kalitede materyaller kullanıyor ve ortaya mükemmel bir işçilik çıktığından emin oluyoruz. 

Markanızın kimliğini modern grafikler ile tamamlıyor ve tüm müşterilerinizin her an kullanmaktan mutluluk duyacağı elbise kılıfı ve gamboç çeşitleri üretiyoruz. 

Sizler de markanızı en iyi şekilde temsil etmek ve mutlu müşteriler yaratmak istiyorsanız, aşağıdaki ürünlerimizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gamboç ve Elbise Kılıfı Modelleri

Ürünlerimiz

Takım elbiselerin, abiyelerin, elbiselerin ve kırışmaması gereken tüm giysi çeşitlerinin vazgeçilmez koruyucu olan gamboç, diğer adıyla elbise kılıfı, yaşayabileceğiniz pek çok problemin başarıyla önüne geçer. Özellikle çok sık seyahat eden, fuarlara katılan, otellerde konaklayan ve takım elbisesini yanında taşıyan kişiler için adeta zorunluluk olan gamboç modelleri, elbiselerin ütüsünün bozulmasını önler. Hambezdünyası’nda üretilen elbise kılıfı çeşitleri birinci sınıf materyallerden üretildiğinden, nefes alabilir bir yapıya sahiptir. Böylece bu ürünlerin kronik problemi olan nem ve koku gibi sorunlar da önlenmiş oluyor.

Kaliteli yapılarıyla elbiselerinizin kırışmasını ve dış etkenlerden korunmasını sağlayan elbise kılıfı modelleri, baskılı ve baskısız olarak oldukça farklı şekillerde üretilebiliyor. Baskılı gamboç modelleri genellikle markaların bilinirlik çalışmaları için üretilirken ilgili markanın tüketicileri tarafından da oldukça hoşnut bir şekilde karşılanıyor. Özellikle sıklıkla seyahat eden kişiler kaliteli ve zarif tasarımlı bu ürünleri yanlarında taşımaktan hiç çekinmiyorlar. Bu da markalar için büyük bir fırsat oluyor.

Elbise Kılıfı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Elbise kılıfı modelleri, genellikle elbiselerin çeşitleriyle bağlantılı oluyor. Takım elbise benzeri giysiler için daha orta boyutlu ürünler üretilirken abiye gibi uzun yapılı elbiseler için ise ilgili ölçüler değişmek zorunda kalıyor. Hambezdünyası, her çeşit elbise için stok ölçüler belirliyor ve danışanlarına bu noktada benzersiz bir destek sunuyor.

Daha Fazla Göster

Elbise kılıfının en büyük işlevi; daha önce de bahsettiğimiz gibi giysileri dış etkilerden ve kırışıklıktan koruması oluyor. Bu noktada üretilen ürünün kalitesi de oldukça önemli oluyor. Çünkü kötü malzemeler ile üretilen elbise kılıfları, iç haznenin kokmasına ya da nemlenmesine sebep oluyor. Bu gibi durumlarda tabii ki de elbise kılıfının içindeki giysi de bunlardan nasibini alıyor. Hambezdünyası, markalara en kalitelisini ve en iyisini sunmak amacıyla tüm gamboç çeşitlerini birinci kalite malzemelerden üretiyor.

Gamboç fiyatları, genellikle bu ürünlerin ölçülerine ve baskıları sırasında kullanılan boya sayısına oranla değişiklik gösteriyor. Toptan gamboç fiyatları ise tabii ki de tek ürüne oranla daha fırsatlı oluyor. Modern üretim teknikleri sayesinde üretim maliyetini günümüze endeksleyen Hambezdünyası, rakipleriyle karşılaştırıldığında oldukça makul bir fiyat politikasına sahip oluyor. Sizler de markanızın promosyonunu yaparken müşterilerinizi mutlu edecek gamboç modelleri arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve ilk siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Gamboç Nedir?

Gamboç; takım elbise, abiye, elbise ve benzeri ütülenerek kullanılan hassas giysileri dış etkenlerden koruyan bir elbise kılıfıdır. Gamboç ile elbise kılıfı her ne kadar aynı anlama gelse de tekstil sektörünün içerisindeki kişiler bu ürünler için “Gamboç” kelimesini tercih ederler.

Bu ürünlerin temel mantığı elbiseleri sararak kırışmalarını önlemektir. Ayrıca su geçirmeyen gamboç modelleri de piyasada pek çok noktada bulunabilmektedir. Mucize kumaş olarak adlandırılan Non – woven kumaştan üretilen elbise kılıfı çeşitleri nefes alabilir bir yapıya sahip olduğundan içerisindeki elbisenin nemlenmesini ve kokmasını önler. Non – woven kumaşların tek özelliği nefes alabilirlik değildir. Sıvı geçirmeyen ve yanmayı geciktiren yapıları, onları kıyafetleri muhafaza etmek için ideal bir tercih haline getirir. Ayrıca antibakteriyel olma özelliği taşıyan bu kumaş, uzun seyahatlerinizde dahi elbisenizi ve sizi korumaya devam eder.

Gamboç Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde pek çok farklı elbise çeşidi bulunduğundan elbise kılıfları da bu doğrultuda çeşitlenmiş ve farklı özelliklere ayrılmıştır. Temelde 5 farklı başlık altına toplansalar da markaların istekleri doğrultusunda daha özgün modeller de üretilebilir.

1 – Takım Elbise Kılıfı Gamboç

Takım elbiseler için özel olarak üretilen bu model, ortalama uzunluğa sahiptir ve tüm takım elbiseleri muhafaza etmek için kullanılabilir. Bu modelde genellikle non-woven kumaş kullanılır. Seyahatlerde, otellerde ve konaklama noktalarında promosyon ürünü olarak kullanılabilir.

2 – Abiye Gamboç

Abiye için üretilen bu modeller genellikle diğerlerine oranla daha uzundur. Fuar merkezleri ve oteller tarafından tercih edilen bu ürünler, standart olarak non-woven kumaş ile üretilir. Bu ürünlerin ön yüzünde ve arka yüzünde markaların logolarına, sloganlarına ve çeşitli grafiklere yer verilebilir.

3 – Elbise Gamboç

Elbise gamboçlar da tıpkı abiye modelleri gibi uzun bir yapıya sahip olabilir. Otellerden fuarlara, tatil beldelerinden seyahat acentalarına kadar pek çok farklı işletmede tercih edilebilen bu ürünlerde de non-woven kumaş kullanılır. Promosyon grafikleri için genellikle ön yüz ve arka yüz tercih edilir.

4 – Şeffaf Gamboç

Şeffaf elbise kılıfları genellike kuru temizleme merkezlerinde kullanılır ve uzun süreli kullanıma uygun bir yapıda değildir.

5 – Deri Gamboç

Prestijin doruk noktası olan deri gamboç modelleri, genellikle prestijli markaların tercih ettiği bir modeldir. Tamamen deriden üretilen bu modeller, pek çok giysinin ölçülerine uygun olarak üretilebilir.

Gamboç İmalatçıları

Halihazırda piyasada pek çok farklı elbise kılıfı imalatı yapan firma bulunuyor olsa da modern makineleri, uzman personelleri ve her markaya özel yaklaşımı ile Hambezdünyası bir adım daha önde bulunmaktadır. Müşterilerini can kulağıyla dinleyen, gelen briefi hiç atlamadan uygulayan ve gerekli noktalarda ürünü daha da mükemmelleştirecek öneriler yapmaktan çekinmeyen Hambezdünyası, markaların promosyon süreçleri için benzersiz bir seçimdir.

Gamboç Nereden Alınır?

Hambezdünyası toptan gamboç satışı yapan bir markadır. Telefon numaramızı arayarak ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçebilir, stok tasarımlar üzerinden ya da kendi tasarımlarınız ile süreci ilerletebilirsiniz.

Toptan Gamboç Fiyatları

Toptan gamboç fiyatları çoğu zaman tek ürün satışına oranla çok daha cazip ve fırsatlıdır. Özellikle markanız için büyük bir kampanya düzenlemeyi düşünüyorsanız, mutlaka toptan fiyatları incelemenizi öneririz. Büyük hacimli siparişlerde dahi modern makinelerimiz ve uzman personelimiz sayesinde kısa süre içerisinde siparişlerinizi hazırlayarak tarafınıza iletebiliriz.

Gamboç Dikimi Nasıl Olur?

Gamboç dikimi genellikle makineler aracılığıyla gerçekleştirilir. Her ne kadar evde üretilebilecek modelleri bulunuyor olsa da bunlar kalıp makinelerinde üretilenler kadar kaliteli değillerdir ve kullanım ömürleri daha kısıtlıdır.

Profesyonel makinalarda dikilen elbise kılıfları hem çok daha üzün süre kullanılabilir hem de amatör dikimlere oranla daha kaliteli olur.

Sizler de markalarınızı en iyi şekilde yansıtacak elbise kılıfı modelleri arıyorsanız, hemen şimdi bizim ile iletişime geçerek hizmetimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve ilk siparişinizi oluşturabilirsiniz!

Daha Az Göster