Ham Bez Çanta

Ham Bez

Ham Bez Çanta

Ham bez çanta modelleri, markaların promosyon sürecini başarılı bir şekilde ilerletiyor ve ayrıca doğa kirliliğinin de önüne geçiyor. Eğer sizler de markanızın kimliği için hiç bitmeyecek bir pazarlama süreci başlatmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek markanızı yansıtan ham bez çanta modellerine sahip olabilirsiniz.

Markanızı En İyi Şekilde Temsil Ediyoruz

Ürettiğimiz ham bez çanta modelleri, doğrudan tarafınızdan gelen brieflere uygun olarak üretiliyor. Ürünlerimizin üretiminde üst kalite malzemeler kullanıyor ve ortaya mükemmel bir işçilik çıktığından emin oluyoruz. 

Markanızın kimliğini modern tasarımlar ile tamamlıyor ve tüm müşterilerinizin günlük hayatında kullanmaktan mutluluk duyacağı ham bez çanta çeşitleri üretiyoruz. 

Sizler de markanızı en iyi şekilde temsil etmek ve mutlu müşteriler yaratmak istiyorsanız, aşağıdaki ürünlerimizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz

Ülkemizde ve dünyada nüfusla bağlantılı olarak tüketim oranları sürekli olarak artıyor. Tabii bu tüketim artışını da giderek artan bir kirlilik izliyor. Doğrudan doğaya salınan zararlı kimyasallar, doğada çözünemeyen maddeler ve daha pek çok faktör, üzerinde yaşıyor olduğumuz dünyayı kirletiyor. Ancak bunlar arasında en büyük problem, şüphesiz yüksek oranda kimyasal kullanılarak üretilen petrol bazlı plastik poşetler oluyor. Son zamanlarda artan ve oldukça büyük bir çoğunluk tarafından benimsenen doğayı koruma hassasiyeti, plastik poşet gibi doğada çözünemeyen ürünlere bir alternatif getirdi. Ham bez çanta olarak anılan ve doğada tamamen çözünebilen bu ürünler, günümüzde 7’den 70’e çevre hassasiyeti olan herkes tarafından kullanılıyor. Ham bez çanta modelleri yalnızca doğayı korumakla kalmıyor, ayrıca markaların kendilerini pazarlamasına da olanak sağlıyor. Plastik poşet kullanımının ücretli hale gelmesinden sonra kullanım oranları bir hayli artan ham bez çanta çeşitleri, farklı tasarımlarıyla hem markalar hem de bireyler tarafından tercih ediliyor.

Ham Bez Çanta Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bez çanta kullanımının doğamıza salınan plastik atık miktarını yüksek oranda azaltması, çevre kirliliğini önlemesi ve markalar için bir pazarlama alanı haline gelmesiyle bu ürünlerin önemleri oldukça artmıştır. Bez çantalar artık pek çok farklı marka ve kişi tarafından tercih edildiğinden, bu ürünlerin modelleri de bir hayli çeşitlenmiştir. Bez çanta modelleri genellikle pamuktan dokunur ve doğada kolaylıkla çözünebilirler. Boyasız ve sade görünümlü düz ham bez çanta çeşitleri olduğu gibi çeşitli görsel baskılarla etkileyici bir görünüme sahip olan Bez çanta modelleri de bulunmaktadır.

Ham bez çanta ebatları da müşteri talepleri doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Genellikle bez çanta modelleri klasik görünümde ve 35 x 40 ebatlarında üretilirken eğer müşteri ya da marka farklı bir model tercih ediyorsa, ilgili ürün bu doğrultuda tekrar tasarlanabilir. Oldukça kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilen ham bez modelleri, hayatın her anında kullanılabilir. Günümüzde bazı markalar klasik ham bez çanta modellerinden ziyade sırta ya da omza takılabilen bez çanta modellerini de tercih etmektedir. Ürün gamı oldukça geniş olan ve kalitesini referans markalarıyla çoktan kanıtlamış olan Hambezdünyası, talep ettiğiniz tüm bez çanta modellerini üretebilir.

Daha Fazla Göster

Baskısız ham bez çanta modelleri her ne kadar Hambezdünyası’nın üretim yelpazesinde bulunuyor olsa da Hambezdünyası baskılı modelleri şiddetle tavsiye etmektedir. Çünkü bu ürün markanızın bilinirliğini artırmak, markanız için mutlu müşteriler yaratmak ve çevreye karşı duyduğunuz hassasiyeti yansıtmak için benzersizdir.

Pratik ve günlük kullanıma oldukça uygun olan Bez çantalar, geniş bir iç hacme sahiptir. Ayrıca bu çantalar şeffaf olmadığından, tüm eşyalarınızı taşımak için uygundur. Geniş iç hacmi, çantanın ortalama 5 – 8 kg kadar taşıyabilmesini sağlar. Hambezdünyası tarafından üretilen bez çanta modellerini dilerseniz alışverişte, dilerseniz okulda, dilerseniz de günlük yaşantınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Eğer daha güvenlikli bir model arıyorsanız, fermuarlı ham bez çanta modelimizi de inceleyebilirsiniz.

Toptan Ham Bez Çanta

Toptan ham bez çanta satın almak isteyen müşterilerimiz ve markalar, internet sitemiz üzerinden kolaylıkla bizim ile iletişime geçebilir ve istedikleri tasarımın tüm detayını bizler ile paylaşabilirler. Oluşturulan siparişlerin kargolanma süresi genellikle ilgili siparişin baskılı ya da baskısız olmasına göre değişir. Ancak müşteri memnuniyetine oldukça önem verdiğimizden, tüm siparişleriniz oldukça kısa bir süre içerisinde tarafınıza iletilir. Bez çanta toptan satın alındığında hem fiyat olarak çok daha avantajlı olur hem de markanız için benzersiz bir branding kampanyası gerçekleştirmiş olursunuz.

Ham Bez Çanta Kullanım Alanları

Günümüzde pek çok insan çevre hassasiyetine sahip olduğundan, bu durum onları Bez çanta kullanımına götürüyor. Tamamen doğada çözünebilen maddelerden üretilen ham bez çanta modelleri, günlük hayatta, alışverişte ve hatta bir etkinliğe giderken dahi kullanılabiliyor. Model çeşitliliği oldukça yüksek olduğundan, markalar isterse klasik bir bez çanta isterlerse de bir sırt çantası talep edebiliyorlar. Sade ve kaliteli kumaşı sayesinde üzerine yapılan baskıyı net ve belirgin bir şekilde gösteren Bez çantalar, kullanıcılar tarafından her kullanıldığında ilgili markanın tanıtımını yapıyor. Marka ve müşteri arasındaki bağları kuvvetlendiren bir çalışma olmasının yanı sıra markaya uzun bir süre boyunca destek oluyor.

  • Markalar ham bez çanta modellerini promosyon ürünler hazırlamak için kullanabilir. Etkinliklerde, organizasyonlarda, fuarlarda, yeni açılan bir mağazanızda ve daha pek çok farklı yerde hem çalışanlarınıza hem de müşterilerinize bu promosyon bez çantaları dağıtarak onlarla bir ilişki kurabilir ve uzun süre boyunca devam edecek bir reklam kampanyası yaratabilirsiniz.
  • Eğer bireysel bir satıcıysanız ve profesyonel olarak illüstrasyonlar, desenler ve çeşitli grafikler tasarlıyorsanız, toptan ham bez çanta siparişi gerçekleştirerek kendi tasarımlarınızı satışa sunma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Neden Ham Bez Çanta?

Daha önce de belirttiğimiz gibi bez çanta modellerinin en avantajlı yanı; doğayı hiçbir şekilde kirletmemesi ve bir kişi tarafından doğaya atılsa dahi toprakta çözünebilmesi oluyor. Ancak tabii ham bez çanta ürünlerinin avantajları bununla da sınırlı kalmıyor, kaliteli malzemelerle üretilen çantalar defalarca kullanılabiliyor. Sağlam yapısı ve geniş iç hacmi sayesinde klasik bir ham bez çanta ile ortalama 5 ile 8 kg taşınabiliyor. Kolaylıkla katlanan ve çantada muhafaza edilebilen bez çantaların gerektiği durumlarda çantalardan çıkarılıp kullanılabilir olması ise insanları en çok memnun eden durumlardan birisi.

Söz konusu markalar olduğunda ise bu avantajlar biraz daha çeşitleniyor. Bez çanta modelleri üzerinde logonuz, markanızı yansıtan grafikler, slogan veya bir amblem bulunabiliyor. Müşterileriniz günlük hayatlarında bu çantaları kullanırken, zahmetsiz bir şekilde markanızın reklamını yapmış oluyorlar. Eğer sizler de markanızı en iyi şekilde yansıtacak bez çanta modellerine sahip olarak hem efektif bilinirlik kampanyaları kurgulamak hem de müşterilerinizi memnun etmek istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek ilk siparişinizi verebilirsiniz.

Daha Az Göster