İmperteks Çanta

İmperteks

İmperteks Çanta

İmperteks modelleri, markaların reklam sürecini başarılı bir şekilde yürütüyor ve ayrıca doğa kirliliğinin de önüne geçiyor. Eğer sizler de markanızın bilinirliği için asla sona ermeyecek bir pazarlama süreci başlatmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek markanızı yansıtan imperteks çanta modellerine sahip olabilirsiniz.

Markanızı En İyi Şekilde Temsil Ediyoruz

Ürettiğimiz imperteks çanta modelleri, doğrudan sizden gelen yönergelere uygun olarak üretiliyor. Ürünlerimizin üretiminde birinci sınıf materyaller kullanıyor ve ortaya mükemmel bir işçilik çıktığından emin oluyoruz. 

Markanızın kimliğini modern dizaynlar ile tamamlıyor ve tüm müşterilerinizin günlük yaşantılarında kullanmaktan mutluluk duyacağı imperteks çanta çeşitleri üretiyoruz. 

Sizler de markanızı en iyi şekilde temsil etmek ve mutlu müşteriler yaratmak istiyorsanız, aşağıdaki ürünlerimizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz

Markaların promosyon kampanyalarına destek olmak ve tüketicilerin çevre hassasiyetini artırmak için üretilen imperteks kumaş çantalar, nitelikli materyallerden üretiliyor ve süblimasyon transfer baskı uygulamalarıyla stilize edilir. Böylece tıpkı markaların istediği gibi üretilen imperteks çanta modelleri dinamik ve doygun renklere sahip olur.

Günümüzde insanlar bir yıl içerisinde yaklaşık 500 kadar plastik poşet kullanabilirken söz konusu impertex çanta gibi yeniden kullanılabilir çantalar olduğunda bu sayı kullanım sıklığına oranla 1 ile 5 arasındadır. Yani markalar impertex çanta gibi ürünlerle yalnızca kendi reklamlarını yapmış olmaz, ayrıca çevre kirliliğinin de büyük ölçüde önüne geçmiş olurlar.

İmperteks Çanta Modelleri ve Özellikleri

Kaliteli materyallerden üreitlen imperteks çanta modelleri arasında en çok tercih edilen çeşitler; sırt çantası, klasik askılı çanta ve el çantasıdır. İmperteks kumaşı pek çok farklı eşyanın üretiminde kullanılabildiğinden çanta konusunda da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

Daha Fazla Göster

Etkileyici stilleri ve modern çizgileri ile hayatın her anında kullanılabilen bu çanta modelleri, markalar tarafından sağlanan talimatlara bire bir uygun olarak üretilir. Üretiminde üst düzey kalitede materyaller kullanıldığından, bu çantalar ile ortalama 8 kg kadar ağırlık taşımak dahi mümkündür. Sağlam yapıları sayesinde uzun zaman boyunca hiçbir bozunmaya uğramadan kullanılabilirler. Yani markalar bir kez imperteks çanta çalışması yaptıklarında aslında uzun zaman boyunca kendini tekrar edecek bir pasif reklam kampanyasına imza atmış olurlar.

Bu çantaların hem sırt çantası hem de kol çantası olarak kullanılabiliyor olması, markanızın müşterilerinin de oldukça ilgisini çeker. Özellikle modern tasarımlara sahip olan impertex çanta çeşitleri plaja ya da spora giderken, okula giderken, işe giderken yani kısaca günlük hayatın her noktasında müşterileriniz tarafından kullanılabilir.

İmperteks çanta siparişi vermek istiyorsanız, Hambezdünyası’nın çanta tasarımı konusunda size bazı önerileri bulunuyor. Promosyon bez çantalarda her ne kadar önemli olan marka bilinirliğini sağlamak olsa da tasarıma kesinlikle büyük bir özen gösterilmesi gerekiyor. Kullanıcılar, tonlarca farklı görsel ve slogan ile karşılaştırdıklarında bu tür çantaları kullanmayı genellikle tercih etmiyorlar. Ancak ilgili çantanın tasarımı zarif ve hoş olduğunda, kullanıcılar günlük hayatlarında dahi bu çantaları kullanabiliyorlar.

Toptan İmperteks Çanta

Markanız için toptan imperteks çanta üreticisi arıyorsanız, doğru sayfada bulunuyorsunuz. Bu ürünlerin toptan imalatı, hem ürün bazında fiyatın azalmasına hem de tek seferde büyük ölçekli kampanyaların dahi tamamlanmasını sağlıyor.

Personel ve makine sayısı bir hayli fazla olan Hambezdünyası, en yoğun dönemlerinde dahi hiçbir markanın teslimat tarihini kaçırmıyor ve müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Eğer sizler de uygun fiyatlı toptan impertex çanta arayışındaysanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve markanız için ideal bir üretici ile tanışabilirsiniz.

İmperteks Çanta Fiyatları

Su geçirmez niteliğe sahip olan imperteks çanta fiyatları, ürün ebatına, ürün tasarımında kullanılacak renk sayısına ve baskı zorluğuna oranla değişiklik gösterebiliyor. Ancak Hambezdünyası üretim noktasında güncel teknolojilerden faydalandığı için rakiplerine oranla çok daha uygun fiyatlı ürünler üretiyor.

Daha Az Göster