Tela Çanta Modelleri ve Özellikleri

Tela

Tela Çanta

Tela çanta modelleri, markaların promosyon sürecini başarılı bir şekilde sürdürüyor ve ayrıca çevre kirliliğinin de önüne geçiyor. Eğer sizler de markanızın bilinirliği için asla bitmeyecek bir pazarlama süreci başlatmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek markanızı en iyi şekilde yansıtan tela çanta modellerine sahip olabilirsiniz.

Markanızı En İyi Şekilde Temsil Ediyoruz

Tarafımızdan imal edilen Tela çanta modelleri, doğrudan marka tarafından gelen brieflere uygun olarak üretiliyor. Oldukça titiz bir çalışmanın ürün olan tela çantalar, markaların memnuniyetini sağlıyor.

Markanızın kimliğini modern tasarımlar ile tamamlıyor ve tüm müşterilerinizin günlük hayatında kullanmaktan mutluluk duyacağı tela çanta çeşitleri üretiyoruz. 

Sizler de markanızı en iyi şekilde temsil etmek ve mutlu müşteriler yaratmak istiyorsanız, aşağıdaki ürünlerimizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tela Çanta Tutan Kadın

Ürünlerimiz

Çevre hassasiyetinin artmasıyla birlikte tüketiciler ve markalar artık petrol bazlı plastik poşetleri terk ederek Tela çanta gibi daha organik ve kesinlikle çevreye zararsız ürünleri kullanmaya başladılar. Yapılan araştırmalar bir insanın bir yıl boyunca ortalama 500 adet poşet kullandığını ve bu poşetlerin büyük bir çoğunluğunun geri dönüştürülemediğini söylüyor. Yani bu noktada Tela çanta modelleri yalnızca markaların kendi reklamlarını yapmasına değil, aynı zamanda müşterilerinin doğayı korumasına katkı sağlamasına yarıyor.

Tela çanta çeşitleri genellikle sağlam ve kaliteli bir yapıda olduğundan, uzun bir süre boyunca kullanılabiliyor. Yani 1 yılda 500 adet plastik poşet kullanan tüketiciler, bu ürünler sayesinde 1 yılı yalnızca 5 bez çanta ile geçirebiliyorlar. Böylece hem çevre kirliliği önlenmiş oluyor hem de markalar oldukça akıllı bir yöntem ile asla sonlanmayan bir reklam kampanyası başlatmış oluyorlar.

Tela Çanta Fiyatları ve Modelleri

Bu ürünlerin çevreye salınan plastik atık miktarını azaltması, markaların kendi reklamlarını yapmalarını sağlaması ve çevre kirliliği oranının azalmasını sağlaması bu çantaları hem markalar hem de tüketiciler için ideal bir ürün haline getiriyor. Çünkü plastik poşetler hem toprakta hem de denizde doğal yollarla çözünemiyor ve pek çok farklının ekosistemini olumsuz yönde etkiliyor. Tela çanta modelleri ise organik materyaller ile dokunduğundan, doğada kolaylıkla çözünebiliyor.

Daha Fazla Göster

Tela çanta modellerinin kullanım oranı arttıkça bu çantaların modelleri ve tasarımları da çeşitlenmeye başladı. Önceden oldukça klasik görünen ve günlük hayatta kullanmaya pek de uygun olmayan çantalar, günümüzde tıpkı bir özel tasarım çanta gibi kullanılabiliyor. Çünkü artık tela çanta modelleri yalnızca reklam odaklı değil, tasarım ve estetik odaklı olarak da üretiliyor. Ebatları markaların taleplerine oranla değişiklik gösterse de Tela çanta ölçüleri genellikle 35 x 40 ebatlarında oluyor. İç hacmi geniş modeller neredeyse sekiz kilogram ağırlığı dahi taşıyabilirken kaliteli kulpları sayesinde ellerinize hiçbir zarar vermiyor. Ayrıca uzun kulplu olarak üretilen Tela çanta modelleri omzunuza asabileceğiniz kadar yüksek oluyor.

Şeffaf olmayan yapıları sayesinde içerisinde tüm eşyalarınızı saklayabileceğiniz bu modeller, hem alışveriş hem günlük yaşam hem de seyahatler sırasında sizin en büyük yardımcınız olabiliyor. Düz tasarımlar ve düz renkler genellikle tercih edilse de bu modellerin yerini yavaş yavaş illüstrasyon ve desenlerle süslenmiş tela bez çanta modelleri alıyor. Üretilen modeller estetik açıdan kusursuz olduğundan, günlük kombinlerinizde hiç sırıtmıyor hatta stilinize stil katıyor.

Tela çeşitlerinde markaların talep ettiği tüm tasarımlar hayata geçirilebiliyor. Marka logoları, desenler, illüstrasyonlar, sloganlar, kısa metinler, marka isimleri ve daha benzeri pek çok element bu çantaların üzerine işlenebiliyor.

Körüklü Tela Bez Çanta Modelleri

Söz konusu bez çantalar olduğunda markalar ve tüketiciler genellikle körüklü modelleri tercih ediyor. Körüklü yapıları sayesinde iç hacimleri genişleyebilen çantalar, katlandığında ise kolaylıkla diğer çantalar içerisinde muhafaza edilebiliyor. Market alışverişleri ve gündelik kullanım için ideal olan körük stili, Hambezdünyası’nda da üretiliyor.

Tela Çanta Markalar İçin Dahiyane Bir Reklam Çözümü

Günümüzde markalar için reklam yalnızca dönüşüm kazandırdığında değerli olmuyor; reklam, bilinirlik yarattığında dahi bir marka için hazine olabiliyor. Tela çanta gibi hem çevreyi kirletmeyen hem de uzun süre boyunca kullanılabilen ürünler, üzerinde markaların logolarını, sloganlarını ya da isimlerini taşıdığında adeta asla bitmeyecek bir reklam süreci başlamış oluyor. Hambezdünyası, tela tasarımlarında doğrudan markalardan gelen briefleri izliyor. Ancak ortada geliştirilebilecek bir tasarım ya da model var ise bunları markaya iletmekten kesinlikle çekinmiyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen tela çantalar, yine yüksek kalitede baskıları sayesinde markanızın kimliğini olabilecek en iyi şekilde yansıtıyor.

Toptan Tela Çanta

Toptan tela çanta, Hambezdünyası’nın en güçlü olduğu noktalardan birisidir. Personel sayısı ve üretim tesisinin profesyonelliği ile toptan tela çanta talepleriniz hızlı bir şekilde işleme alınarak olabilecek en kısa sürede tarafınıza teslim edilir. Toptan tela çanta üretimi sırasında Hambezdünyası’na iletmeniz gereken yalnızca bir brief ve çanta tasarımıdır. Sonrasında ise Hambezdünyası’nın yetkin personelleri talep ettiğiniz çantaları olabilecek en kaliteli şekilde dokurlar.

Toptan tela çanta fiyatları, talep ettiğiniz çanta sayısına ve çanta tasarımına oranla değişiklik göstermektedir. Ancak bu fiyatların sektördeki diğer üreticilere oranla çok daha uygun olduğunu ve pek çok markanın Hambezdünyası’nı seçmesinde etkili olduğunu söyleyebiliriz. Müşterilerimiz arasında yer alan Migros, Bosch, Nivea, Yörsan ve Arçelik gibi markaların pazarlama süreçlerine ürettiğimiz bez tela çantalar ile destek olduk. Her geçen gün artmakta olan müşteri portföyümüz, kalitemizi kanıtlayan unsurlardan birisidir.

Tela Çanta İmalatı

Tela çanta imalatı yapan firmalar arasında kalitesi ve stili ile rakiplerinden sıyrılan Hambezdünyası, müşterilerine kaliteli ve detaylı bir hizmet sunuyor. Tarafımıza ilettiğiniz briefler büyük bir özenle inceleniyor ve üretim aşamasının sonunda markanıza değer katacak çanta modelleri üretiyoruz. Baskılı tela çanta imalatı ve tela çanta imalatı konusunda uzman olan Hambezdünyası, uygun fiyat seçenekleri, kaliteli materyalleri ve çağın ötesinde tasarımları ile markaların bir numaralı tercihi oluyor.

Sizler de markanızı en iyi şekilde yansıtacak promosyon bez çanta modellerine sahip olmak istiyorsanız, hemen şimdi bizimle iletişime geçebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Daha Az Göster